Пінопласт або пінополістирол – це легкий теплоізоляційний матеріал, який використовують у будівництві вже більше 40 років. Завдяки унікальним теплоізоляційним властивостям, легкій вазі та порівняно малій ціні цей матеріал користується високою популярністю серед будівельників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Валькірія |
| Країна виробник | Україна |
| Теплопровідність | 0.042 Вт/мК |
| Упаковка | Пачка |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Щільність | 12.1 кг/м3 |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 3 % |
| Вологість | 12 % |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 109,25 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.

